Chrudim B – FK Česká Třebová     2 : 1    (1 : 1)

Sestava: Truhlář – Langer (86. Hýbl), Jiřánek, Deml M., Štos – Flídr (86. Stolín), Grepl, Sejkora (70. Plačko) – Vaňous, Pešek (70. Novotný), Müller

ŽK:     1 : 1

Branky:       28.     –     0 : 1     Grepl

31.     –     1 : 1     Surmaj

62.     –     2 : 1     Holeček     Úvodní tlak a několik brankových příležitostí domácích jsme eliminovali a poté udeřili. Ve 28. min. roztáhl míč do pravé lajny Vaňous, Pešek pronikl k pokutovému území, adresným centrem do vápna našel Grepla, který nadvakrát poslal míč do sítě. Naše radost trvala pouhé tři minuty. Domácí tým Surmajem po půlhodině hry skóre srovnal. Bojovný a svižný fotbal s nábojem atraktivnosti nabídl i druhý poločas. V 62. min. vypálil Holeček zpoza vápna a s tečí přeloboval Truhláře – 2:1. Ve zbylé půlhodině jsme už recept na vyrovnání proti kvalitnímu soupeři nenašli.