Branky:          7.     –     1 : 0     Vaňous

54.     –     8 : 1     Polášek

64.     –     9 : 1     Deml M.

72.     –   10 : 1     Jelínek

90.     –   11 : 1     Deml J.

Ve středeční dohrávce v Ústí jsme tvrdě narazili do zdi. Diagnóza: otřes mozku. Na léčbu jsme měli pouhé tři dny. Podařila se. Náš útok si s druhou nejhorší obranou poradil díky vysoké kvalitě v zakončení. Soupeř, až na první desetiminutovku, si nevěděl rady. Byli jsme skvělí úplně ve všem. Výkonu nechyběla šťáva a chuť. V žádném okamžiku jsme nehráli údržbu. Po devadesáti minutách svítila na ukazateli ve 116-ti leté historii českotřebovského fotbalu rekordní čísla. Stejně jako zářivý čtyřgólový zápis Poláška s čistým hatrikem během rekordních šesti minut. Novotný zaznamenal 99 branku v barvách FK a v Lanškrouně se očekává stovka. A co je podstatné, stoprocentní domácí bilance pokračuje.