Vysoké Mýto – FK Česká Třebová 1 : 6 (1:5)

neděle 22.09.2024

Branky: 2x Lengál, 2x Martoschuk, 1x Rufer a Stach

Sestava: Vencl (Krátký) – Horák, Huryta, Chadima, Langál, Martoschuk, Obadálek, Přívratský, Rufer, Sršeň, Stach, Šmíd, Šťastný, Válek, Veselý, Žirovnický

Na hřišti v Dobříkově jsme domácí Vysoké Mýto přehráli především v prvním poločase. Už ve 2.minutě se ujímáme vedení po střele Honzy Stacha. Nadále jsme se tlačili před soupeřovu branku a výsledkem byli dvě branky Štěpána Lengála v soupeřově síti. Soupeř poté snížil po rychlé akci z lajny – 1:3. V prvním poločase se ještě za nás dvakrát trefil Gleb Martoschuk, který se dnes předvedl výborným výkonem. Ve druhé půli jsme několik akcí nedotáhli do zakončení a tak jsme se radovali už jen jednou, kdy se trefil Denis Rufer a upravil výsledek na konečných 1:6 pro naše barvy.

Další utkání nás čeká na půdě Letohradu a to v neděli 29.9. od 11:30 hod.