Moravská Třebová – FK Česká Třebová 0 : 4 (0:2)

středa 4.9.2024

Branky: Jansa, Veselá, Valenta, Bohdanov

Sestava: Bednář – Hildebrand, Chadima, Jansa, Keprt, Kolář, Pietkiewicz, Prykhodko, Řehák, Štěpánek Valenta (Bohdanov, Frnka, Kebrle, Kosár, Nadtochyi, Šindelka, Veselá)

Celý zápas jsme herně ovládli. Domácí se snažili překopnout naší obranu na svého fyzicky disponovaného útočníka, což naši hráči rychle přečetli a poprvé tak udrželi společně s brankářem nulu vzadu. Náš seznam zahozených šancí byl především v první půlce hodně obsáhlý. Přesto jsme se dvakrát trefili. Nejprve Kuba Jansa uklidil míč podél brankáře a následně Katka Veselá prostřelila vše, co jí stálo v cestě – 0:2.

Druhá půle již moc šancí nepřinesla. Domácí hráli na hraně pravidel, což naše hráče bolelo a dva z nich utkání nedohráli. Naše další branky vsítili střelecky letos disponovaný Jan Valenta a Bohdan Bohdanov, pro kterého to byla první branka ve starších žácích.

Naše třetí utkání sehrajeme na půdě Jablonného v sobotu 7.9. od 10:45 hod.