FK Česká Třebová  –  Vysoké Mýto B     1:0  (1:0)

• 5 Zobrazení

2. kolo KP – 18.8.2024

Sestava:  Janůj – Šmíd, Deml M., Jiřánek, Deml J. – Krása – Borek (61. Klumpar), Vaňous (80. Hýbl), Müller, Grepl (71. Polášek) – Jelínek (61. Novotný)

Branka:     10.     –     1 : 0      Grepl

V loňské sezóně nás VMB vypakoval v domácím prostředí potupným debaklem (1:4). Tentokrát tomu bylo jinak. Hostům jsme nedali prostor, jelikož si za celý zápas vypracovali pouze jednu výraznější příležitost. S tou si ve druhé půli bravurním zákrokem poradil Janůj. Nutno ocenit kvalitu soupeře, která byla viditelná. Těžkou šichtu v dusném počasí jsme zvládli. VMB sestřelil už v 10. minutě Grepl po náběhu a nezištné přihrávce Šmída. Tomu předcházela přesná chirurgická Krásova přihrávka. V dalším průběhu jsme byli kompaktní, herně důslední, ve správných prostorech a měli hru plně pod kontrolou. Řadu výhodných situací jsme využít nedokázali. O těsný úspěch se postarala výtečná defenzíva. Po druhém kole se docela pěkně dívá na tabulku.